Hyppää sisältöön

Yhteystiedot

Yhtiön toimipaikka sijaitsee Helsingin keskustassa, ja olemme helposti tavoitettavissa myös puhelimitse, sähköpostitse tai web-conferencen kautta.

EVLI AWARDS MANAGEMENT OY

Y-tunnus: 1882491-3

Aleksanterinkatu 19a 4 krs 00100 Helsinki

+358 9 4766 90 vaihde

info@eam.fi EAM in linkedin
Kartta
Feedback
Kenttä on pakollinen.
Kenttä on pakollinen.
Kenttä on pakollinen.

Lähellä asiakasta - Palvelua yli rajojen

Asiantuntijapalvelua yhtiölle, helpdesk-palvelua haltijalle

Pertti Helaniemi

Managing Director

+358 9 4766 9421

LinkedIn

pertti.helaniemi@eam.fi

Petri Pehkonen

Director, Operations

+358 9 4766 9425

 

petri.pehkonen@eam.fi

Daniel Eriksson

Associate

+358 9 4766 9436

LinkedIn

daniel.eriksson@eam.fi

Ilkka Korosuo

Associate Director

+358 9 4766 9422

 

ilkka.korosuo@eam.fi

Leea Lamminaho

Associate Director

+358 9 4766 9423

 

leea.lamminaho@eam.fi

Elisa Partanen

Manager

+358 9 4766 9424

 

elisa.partanen@eam.fi

Pietari Penttilä

Associate Director

+358 9 4766 9427

 

pietari.penttila@eam.fi

Elisa Sidebras

Associate Director

+358 9 4766 9430

LinkedIn

elisa.sidebras@eam.fi

Ella Tolonen

Executive Assistant

+358 9 4766 9426

 

ella.tolonen@eam.fi

Pauli Perttu

Junior Associate

+358 9 4766 9438

 

pauli.perttu@eam.fi

Samuli Turunen

Junior Associate

+358 9 4766 9428

 

samuli.turunen@eam.fi

Nicklas Nyström

Junior Associate

+358 9 4766 9437

 

nicklas.nystrom@eam.fi

Robin Westerberg

Junior Associate

+358 9 4766 9430

 

robin.westerberg@eam.fi